Сьогодні, 3 вересня, російська армія завдала удару двома балістичними ракетами по навчальному закладу та лікарні в Полтаві.
Внаслідок цинічної атаки ворога загинула 41 людина, а понад 180 отримали травми різного ступеню важкості, передає Коломия 24.
Інформацію щодо загибелі великої кількості людей на своїй сторінці у телеграм-каналі підтвердив президент Володимир Зеленський.
За даними рятувальних служб, російські ракети частково зруйнували будівлю Інституту зв’язку та лікарню. Під завалами опинилась велика кількість людей.
Частину з них вдалось врятувати, однак 41 людина, на жаль, отримала несумісні травми. У зв’язку з трагедією у Полтавській області оголошено триденну жалобу.






