Неповноліній коломиянин вирішив без дозволу покататися на позашляховику «ВАЗ 2121» та влаштував дрифт на одній із вулиць, чим сильно налякав та обурив місцевих жителів. Коли перехожі зробили хлопцю та його компанії зауваження, ті спробували швидко втекти на автівці, проте водій не впорався з керуванням та злетів у кювет. Одразу після дорожньо-транспортної пригоди перелякані підлітки кинули пошкоджену машину напризволяще та втекли.
За матеріалами справи Коломийського міськрайонного суду, інцидент трапився на вулиці Воробкевича, куди після скарг свідків оперативно прибули правоохоронці. Оскільки юний керманич не мав водійського посвідчення та є неповнолітнім, перед законом довелося відповідати його матері за ухилення від виконання батьківських обов’язків. Жінка повністю визнала провину свого сина в судовому засіданні, а сам хлопець виправдовувався тим, що під час руху в машині просто заблокувалося кермо.
Суддя визнав матір підлітка винною у порушенні адміністративного кодексу та призначив їй покарання у вигляді штрафу розміром 850 гривень. Крім цього, жінці доведеться додатково сплатити понад 600 гривень судового збору, а сама постанова ще може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів. Поліцейські вкотре закликають батьків ретельніше ховати ключі від транспорту та контролювати дозвілля своїх дітей задля уникнення трагедій.






