У Коломиї стартував унікальний кінофестиваль Colofilm Fest, який триватиме цілих три дні. Показуватимуть 38 фільмів – короткометражки та повнометражки від режисерів із п’яти країн.
Це чудова можливість для коломиян побачити, чим живе сучасний кінематограф. До речі, всі ці стрічки змагатимуться за нагороди в різних номінаціях, тому буде цікаво.
Сам фестиваль проходитиме у кінотеатрі «Стрічка» на вулиці Василя Нагірного, прямо біля ратуші. Початок 13 січня о 12:00.
Квитки вже можна купити у касах кінотеатру. І найголовніше – фестиваль благодійний. Усі зібрані кошти підуть на підтримку нашої армії.






