Posted inНовини Коломиї

З Коломиї до Львова: рейковий автобус PESA вирушив у свій перший рейс

Рейковий автобус PESA
Рейковий автобус PESA / Фото: railway.supply

Є чудова новина для всіх, хто часто їздить між Коломиєю, Львовом і Луцьком. 6 травня свій перший рейс здійснив сучасний рейковий автобус PESA. Про це повідомила прес-служба “Укрзалізниці”.

Новий денний поїзд №815/816 відтепер з’єднує Коломию, Івано-Франківськ, Львів і Луцьк чотири дні на тиждень: щочетверга, п’ятниці, суботи та неділі. А в понеділок, вівторок і середу PESA курсуватиме за трохи коротшим маршрутом — Коломия ↔ Львів.

Крім того, в тестовому режимі поїзд почав зупинятись у місті Галич — зручно для місцевих і тих, хто мандрує до святинь чи на відпочинок. Графік на Луцьк буде таким:

  • Відправлення з Коломиї — 06:55
  • Прибуття до Луцька — 14:20

У зворотному напрямку:

  • Відправлення з Луцька — 15:17
  • Прибуття до Коломиї — 22:35

Квитки вже у продажу — доступні на 10 днів вперед у застосунку «Укрзалізниці», на сайті компанії та в залізничних касах.