Є чудова новина для всіх, хто часто їздить між Коломиєю, Львовом і Луцьком. 6 травня свій перший рейс здійснив сучасний рейковий автобус PESA. Про це повідомила прес-служба “Укрзалізниці”.
Новий денний поїзд №815/816 відтепер з’єднує Коломию, Івано-Франківськ, Львів і Луцьк чотири дні на тиждень: щочетверга, п’ятниці, суботи та неділі. А в понеділок, вівторок і середу PESA курсуватиме за трохи коротшим маршрутом — Коломия ↔ Львів.
Крім того, в тестовому режимі поїзд почав зупинятись у місті Галич — зручно для місцевих і тих, хто мандрує до святинь чи на відпочинок. Графік на Луцьк буде таким:
- Відправлення з Коломиї — 06:55
- Прибуття до Луцька — 14:20
У зворотному напрямку:
- Відправлення з Луцька — 15:17
- Прибуття до Коломиї — 22:35
Квитки вже у продажу — доступні на 10 днів вперед у застосунку «Укрзалізниці», на сайті компанії та в залізничних касах.






