З 1 листопада 2024 року в Україні зменшать швидкість руху на дорогах до 50 км/год. Про це українським ЗМІ розповів Олексій Білошицький, представник патрульної поліції.
Взимку на дорогах стає небезпечніше, тому там, де раніше можна було їхати 80 км/год, тепер дозволять максимум 50 км/год.
Наприклад, у Києві та Дніпрі, влітку були знаки на 80 км/год, але з наступного місяця їх змінять на 50 км/год.
Поліція контролюватиме швидкість за допомогою понад 300 камер і 200 спеціальних приладів TruCAM. Водії, які будуть порушувати швидкісний режим, отримають штрафи.






