Коломия знову готується до снігу. З самого ранку небо хмарне в більшості регіонів, а ближче до обіду в нашому місті може посипати мокрий сніг. В горах опади будуть ще інтенсивнішими.
До вечора сніг трохи вщухне, але прохолода нікуди не дінеться. Температура коливатиметься від -4 градусів вночі до +5 градусів удень.
А народний прогноз на сьогодні буде таким: якщо 17 березня сніжить, значить, весна ще не поспішає вступати в свої права. Наші предки казали: якщо у березні ще падає сніг, то літо буде теплим, але дощовим.
А якщо вранці ворони сідають на землю – чекайте затяжного холоду. Тож дивіться на птахів, слухайте природу і вдягайтеся тепліше.






