Сьогодні стало відомо, що Служба безпеки України разом із Нацполіцією запобігли замаху на першого заступника міністра охорони здоров’я. Ймовірно, йдеться про Сергія Дуброва.
Підозрюваних затримали на гарячому під час купівлі зброї, яку вони збиралися використати для злочину.
За даними слідства, двоє жителів Київської області, чоловік та жінка, кілька місяців стежили за посадовцем, досліджували його маршрути та навіть тренувалися у стрільбі в тирі.
Їхньою мотивацією була “помста” за смерть жінки, яка померла у столичній лікарні після ДТП, саме в той день, коли заступник міністра був на чергуванні як лікар-анестезіолог.
Підозрювані орендували автомобіль та квартиру неподалік місця проживання посадовця, плануючи скоїти вбивство. Але їх затримали саме тоді, коли вони передавали гроші за пістолет.
Під час обшуків у їхніх помешканнях знайшли зброю, боєприпаси, гранату та навіть психотропні речовини. Все вилучене передали на експертизу.
Проти підозрюваних висунули звинувачення за статтями про підготовку до умисного вбивства. Також буде розглядатися додаткова кримінальна кваліфікація їхніх дій.






