У Коломиї організували спеціальні пункти збору, куди можна віднести новорічне дерево, щоб воно не залишалось під сміттєвими майданчиками чи на узбіччях доріг.
Ці пункти працюватимуть з 7 по 17 січня, тож у вас є цілих 10 днів, щоб позбутись ялинки цивілізовано. Далі всі дерева не просто викинуть, а перероблять на біопаливо для міських котелень.
До речі, міський голова Богдан Станіславський закликав усіх відповідально поставитися до цієї справи. Мовляв, ми не тільки допоможемо комунальникам, але й зробимо добру справу для природи.
Тож, якщо у вас ще вдома стоїть ялинка — не зволікайте. Віднесіть її до пункту збору та дайте святковому дереву нове, корисне життя.
Адреси місць здачі ялинок в Коломиї:







