Posted inНовини Коломиї

У Коломиї діти мерзнуть в садках через неякісне паливо

У Коломиї діти мерзнуть в садках через неякісне паливо
У Коломиї діти мерзнуть в садках через неякісне паливо / Фото: ілюстративне

У Коломиї батьки масово поскаржилися на падіння температури до 15°C у садочку №17 та ліцеї №4, що, імовірно, сталося через використання неякісного твердого палива або зупинку котельні.

У Управлінні освіти Коломийської міської ради ситуацію вже прокоментували, підтвердивши факт критичного зниження температури. Там зазначили, що причиною стало порушення в роботі котельні, спричинене технічними несправностями, і запевнили, що вже вживають заходів для переведення закладів на альтернативне опалення та відновлення нормального режиму.

Стурбованість місцевих мешканців виникла вранці понеділка, коли до місцевого видання звернулася коломиянка: температура в групі її дитини в садочку №17 впала до 15°C. Жінка припустила, що причиною є недбалість.

Ця ситуація торкнулася як дошкільнят, так і учнів ліцею, оскільки обидва заклади підключені до однієї котельні. Батьки наголошували, що різке падіння тепла сталося після вихідних, а також підозрювали використання неякісного твердого палива.