Posted inНовини Коломиї

Світло вимикатимуть 16 годин поспіль – нові графіки відключень на завтра 

Світло вимикатимуть 16 годин поспіль – нові графіки відключень на завтра 
Світло вимикатимуть 16 годин поспіль – нові графіки відключень на завтра  / Фото: Pinterest

Енергетична ситуація в Україні залишається критичною після масованих ворожих атак, і це безпосередньо стосується Коломиї. Місцеві жителі, як і більшість українців, мають готуватися до тривалого періоду обмежень. Стало відомо, що графіки відключень діятимуть майже цілий день, протягом 16 годин.

Про це повідомили в Укренерго. Завтра, 23 жовтня, з 07:00 до 23:00, вимушено застосовуватимуться заходи обмеження споживання електроенергії. Ці кроки необхідні для стабілізації енергосистеми після руйнувань, завданих агресором.

Для побутових споживачів будуть застосовуватись графіки погодинних відключень (ГПВ). Обсяг обмежень може сягати до трьох черг одночасно.
Для промислових споживачів запроваджуються графіки обмеження потужності.

Енергетики закликають усіх жителів Коломиї та всю Україну максимально ощадливо споживати електроенергію, адже це допоможе зменшити тривалість відключень. Про будь-які зміни обіцяють повідомити додатково.