На Івано-Франківщині правоохоронці викрили дуже небезпечну схему контрабанди наркотиків. Двоє засуджених, які сиділи в Коломийській колонії, організували групу, яка відправляла наркотики в США.
Спільники на волі придбали таблетки “Subutex”, сховали їх у банках і через “Укрпошту” намагалися відправити вантаж через кордон.
Партію наркотиків виявили на митниці, і після цього правоохоронці затримали всіх підозрюваних. Тепер їм загрожує серйозна кримінальна відповідальність.
Крім того, виявилося, що ця група також постачала партії наркотичних речовин в українські колонії.
Розслідування триває, і вже найближчим часом всі учасники цього бізнесу повинні понести покарання.









