Коломийський міський районний суд призначив 80 годин громадських робіт пенсіонерці, яка побила свою сусідку. Конфлікт стався 15 квітня 2024 року через неприязні стосунки між жінками.
Як розповіла обвинувачена, сусідка скидала гілки на її город, і коли вона намагалася це зафіксувати на відео, сусідка нібито кинулася на неї з гілкою. Пенсіонерка стверджує, що не нападала, а саме оборонялася.
Потерпіла ж заявила, що сусідка кинула її на землю, била каменем по голові, а також завдала ударів у груди, руки та ноги. Суд переглянув записи з камер спостереження, де видно, як обвинувачена штовхнула потерпілу гілкою, після чого між ними почалася шарпанина.
Суд визнав пенсіонерку винною в завданні легких тілесних ушкоджень та зобов’язав її виплатити 4000 гривень моральної шкоди потерпілій, а також виконати 80 годин громадських робіт.






