42-річний житель Коломийського району облаштував у себе на ділянці справжнє виробництво тютюну.
Його оштрафували на понад 150 тисяч гривень за незаконне вирощування, зберігання та продаж тютюнових виробів.
Як повідомляє обласна прокуратура, чоловік вирощував тютюн з весни до серпня, ретельно доглядав за рослинами і навіть створив власний пристрій для подрібнення висушеного листя.
Продавав свій товар через інтернет і пересилав покупцям по всій Україні. Снятинський суд виніс вирок — штраф, конфіскація всіх товарів і заборона на торгівлю товарами на два роки.








