У Заболотівській громаді місцевий мешканець самовільно зайняв територію охоронної зони. Більше того, він розпочав там незаконне будівництво.
Про це повідомляється на офіційному сайті Івано-Франківської обласної прокуратури.
Наразі відомо, що Коломийська окружна прокуратура вже скерувала обвинувальний акт до суду.
Слідству вдалося встановити, що прикарпатець самовільно зайняв ділянку землі на території села Рудники, яка належить до комунальної власності Заболотівської селищної ради.
При цьому фігурант справи раніше мав у власності земельну ділянку, де знаходиться його будинок, однак чоловік вирішив розширити свої володіння. Саме тому він почав будівництво капітальної споруди загальною площею 100 кв. метрів.
Слід додати, що незаконно привласнена площа відноситься до охоронних земель енергосистеми регіону.
Порушника судитимуть за ч. 4 ст. 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки та самочинне будівництво), що передбачає покарання у вигляді штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту до шести місяців, або обмеження волі до трьох років.






