Останнім часом у Франківську почастішали випадки підпалів автомобілів, що належать військовим і це дуже тривожний сигнал. На цьому наголосив мер міста Руслан Марцінків.
Навіть важко зрозуміти, як у такий час хтось може робити щось подібне. Замість того, щоб допомагати та підтримувати наших захисників, дехто грає на руку ворогові.
Такі випадки, на жаль, трапляються все частіше. Якщо ви бачите щось підозріле, не мовчіть, одразу звертайтесь до поліції, адже це наша спільна відповідальність.
“На жаль, у тилу активізувалися ворожі агентури та ті, хто допомагає ворогу — свідомо чи несвідомо. Це страшно. Війна триває, і кожен такий випадок працює проти нас. Нам усім потрібно бути уважними й максимально пильними,” — зазначив Марцінків.






