Листопад приніс чимало щасливих моментів для сімей у Коломиї – у місцевому пологовому будинку народилося 94 малюка! З них 17 з’явились на світ завдяки кесаревому розтину.
Цього разу перемога за дівчатами: в місті народилось 49 українок та 45 козаків. Загалом за рік населення Коломиї поповнили 912 немовлят.
Серед них 460 хлопчиків і 452 дівчинки. До того ж було зафіксовано чотири двійні, три з яких – результат природних пологів.
Як бачимо, незважаючи на повномасштабну війну та складні життєві обставини, родини нашої громади продовжують створювати нові життя, нове майбутнє нашої країни.
Ще раз вітаємо новоспечених батьків і бажаємо здоров’я маленьким жителям Коломиї!






