У Коломиї частину дитсадків вже почали обігрівати. Після активних обговорень з мером, в деяких садочках і школах нарешті запустили тепло. В деяких закладах вже працюють котельні.
Міський голова Богдан Станіславський повідомив, що опалення включили в тестовому режимі, аби підвищити температуру в садочках, школах і лікарнях.
Однак багато батьків не задоволені тим, що це рішення не було ухвалене раніше. Пробні запуски тепла здійснюють у садках №11, 14, 21, Ліцеї №2 та інших.
В інших навчальних закладах опалення планують увімкнути завтра. На наступному тижні опалення подадуть в житлові будинки.






