Posted inГоловні новини

Батьки домоглися запуску опалення в дитсадках Коломиї

Опалення
Опалення / Фото: pixabay.com

У Коломиї частину дитсадків вже почали обігрівати. Після активних обговорень з мером, в деяких садочках і школах нарешті запустили тепло. В деяких закладах вже працюють котельні.

Міський голова Богдан Станіславський повідомив, що опалення включили в тестовому режимі, аби підвищити температуру в садочках, школах і лікарнях.

Однак багато батьків не задоволені тим, що це рішення не було ухвалене раніше. Пробні запуски тепла здійснюють у садках №11, 14, 21, Ліцеї №2 та інших.

В інших навчальних закладах опалення планують увімкнути завтра. На наступному тижні опалення подадуть в житлові будинки.