Коломийський легкоатлет Станіслав Гаврилюк знову на висоті! Хлопець взяв золото на Чемпіонаті України серед юніорів, який відбувся 18-19 лютого в Києві.
У потрійному стрибку він показав результат 15.34 м і став кращим серед конкурентів.
Станіслав — вихованець Коломийської ДЮСШ і вже не раз доводив, що він справжній чемпіон. Його перемоги на українських та міжнародних змаганнях — гордість для нашого міста Коломиї.
Вітаємо нашого спортсмена. Бажаємо нових звершень та ще більше медалей, незважаючи на війну та інші світові перешкоди.






