Posted inНовини Коломиї

Золото для Коломиї: легкоатлет Станіслав Гаврилюк тріумфував на Чемпіонаті України

Легкоатлет Станіслав Гаврилюк
Легкоатлет Станіслав Гаврилюк / Фото: Інформатор

Коломийський легкоатлет Станіслав Гаврилюк знову на висоті! Хлопець взяв золото на Чемпіонаті України серед юніорів, який відбувся 18-19 лютого в Києві.

У потрійному стрибку він показав результат 15.34 м і став кращим серед конкурентів.

Станіслав — вихованець Коломийської ДЮСШ і вже не раз доводив, що він справжній чемпіон. Його перемоги на українських та міжнародних змаганнях — гордість для нашого міста Коломиї.

Вітаємо нашого спортсмена. Бажаємо нових звершень та ще більше медалей, незважаючи на війну та інші світові перешкоди.