Posted inНовини Прикарпаття

Житель Косова незаконно нарубав дерев на понад 1 млн грн

Вирубка лісу
Вирубка лісу / Фото: 24 канал

На Прикарпатті чоловіка підозрюють у незаконній вирубці лісу на серйозну суму – понад один мільйон гривень.

50-річний мешканець Косівщини у жовтні 2024 року вирубував дерева породи «бук» у природно-заповідній зоні.

Своїми діями він завдав державі збитків більш ніж на 1 мільйон гривень. Косівська окружна прокуратура вже повідомила йому про підозру.

Зараз триває досудове слідство. Як бачимо, “легка нажива” з природних ресурсів може мати серйозні кримінальні наслідки.