На Прикарпатті взяли в обробку гучну кримінальну схему: мова йде про незаконну торгівлю зброєю. Молодий хлопець із Коломийського району, йому лише 23, разом із двома знайомими з Косівщини, вирішили, що заробляти на війні – це “гарна ідея”.
Молодики привозили зброю із зони бойових дій і продавали її кому завгодно. Правоохоронці області повідомили, що зафіксували щонайменше 30 гранат і десяток одиниць вогнепалу, які встигли збути.
Це автомати Калашникова, карабіни, рушниці, пістолети. І це тільки те, що вдалося документально підтвердити. Їх викрили якраз після ще однієї “партії” – дев’ять гранат і близько двох тисяч патронів.
Під час обшуків знайшли ще майже 30 гранат, купу зброї, патрони, готівку від продажу, телефони – усе, що свідчить про масштабну злочинну діяльність. Зараз усі троє під вартою і їм загрожує до семи років тюрми.









