У Франківську дві туристки з Колумбії отримали “квиток додому” — їм дали час до 7 липня, щоб залишити Україну. Причина — вони затримались в нашому регіоні значно довше, ніж дозволено законом.
Як повідомляє Міграційна служба, жінкам — 39 і 28 років. Вони приїхали взимку цілком легально, подорожували Західною Україною, милувалися Франківськом.
А потім під час перевірки документів виявилось, що терміни перебування вони порушили. За порушення заплатили штраф, отримали інструктаж і, до речі, подякували працівникам міграційної служби за ввічливість і професіоналізм.
Не скандалили, не ображались — усе пройшло спокійно. У службі ще раз нагадали: якщо у вас віза — орієнтуйтеся на термін її дії. Якщо в’їзд безвізовий — маєте право бути в Україні до 90 днів упродовж 180.
Інакше буде добровільне повернення або примусове видворення. До речі, за цей рік в Івано-Франківській області вже 16 іноземців отримали рішення про примусове повернення, і двох таки видворили з країни.






