Юні важкоатлети з Коломиї повернулися додому з чемпіонату України відразу з 16-ма медалями. Вони виграли 9 золотих, 2 срібні та 5 бронзових нагород.
Деякі з них також встановили рекорди та стали Майстрами спорту, передає Коломия 24. Змагання проходили в місті Хуст Закарпатської області з 6 по 12 жовтня.
У них взяли участь 350 спортсменів з усієї України. Коломияни показали чудові результати:
- Вікторія Кушмелюк здобула 3 золоті медалі у категорії до 55 кг та виконала звання Майстра спорту.
- Поліна Кальник теж виграла 3 золоті медалі у категорії понад 71 кг, встановивши рекорди України.
- Станіслав Юрійчук отримав 3 золоті медалі у категорії до 55 кг.
- Ілона Андрійчук взяла срібло і бронзу у категорії до 64 кг.
- Марта Микитюк здобула срібло і бронзу у категорії понад 71 кг.
- Іван Боднар виграв 3 бронзові медалі у категорії до 41 кг.
Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм нових успіхів як на загальнонаціональній, так і на світовій арені.
Фото:











