Posted inНовини Коломиї

Юні важкоатлети з Коломиї здобули 9 золотих медалей на чемпіонаті України

Важкоатлети з Коломиї
Важкоатлети з Коломиї / Фото: facebook.com

Юні важкоатлети з Коломиї повернулися додому з чемпіонату України відразу з 16-ма медалями. Вони виграли 9 золотих, 2 срібні та 5 бронзових нагород.

Деякі з них також встановили рекорди та стали Майстрами спорту, передає Коломия 24. Змагання проходили в місті Хуст Закарпатської області з 6 по 12 жовтня.

У них взяли участь 350 спортсменів з усієї України. Коломияни показали чудові результати:

  • Вікторія Кушмелюк здобула 3 золоті медалі у категорії до 55 кг та виконала звання Майстра спорту.
  • Поліна Кальник теж виграла 3 золоті медалі у категорії понад 71 кг, встановивши рекорди України.
  • Станіслав Юрійчук отримав 3 золоті медалі у категорії до 55 кг.
  • Ілона Андрійчук взяла срібло і бронзу у категорії до 64 кг.
  • Марта Микитюк здобула срібло і бронзу у категорії понад 71 кг.
  • Іван Боднар виграв 3 бронзові медалі у категорії до 41 кг.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм нових успіхів як на загальнонаціональній, так і на світовій арені.

Фото: