20 січня в Коломиї температура підскочила до рекордних +12,1°C. І це не єдине місце на Прикарпатті, де зима раптом “забула”, що взагалі існує.
За даними Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології, у цей день теплові рекорди зафіксували ще в кількох містах:
- Івано-Франківськ – +10,8°C;
- Яремче – +11,2°C;
- Найвища метеостанція України “Пожижевська” – +12°C (навіть там тепло);
- А найспекотніше було в місті Долина – неймовірні +13,6°C.
І це в розпал січня! Таке відчуття, ніби природа вирішила влаштувати перепочинок від морозів і показати, що весна вже десь зовсім поруч.
“До речі, такі температурні “гойдалки” змушують замислитись, наскільки відчутно змінюється наш клімат. З одного боку, це приємно, що наші прогулянки стали зручнішими. З іншого – трохи лякає, адже це ще один сигнал про глобальні зміни”, – зазначають синоптики.






