Posted inНовини Коломиї

У центральному парку Снятина невідомі вандали розбили 14 ліхтарів

Пошкоджені ліхтарі
Пошкоджені ліхтарі / Фото: колаж Коломия24

У ніч з 7 на 8 березня у центральному парку Снятина сталося неочікуване й неприємне: невідомі зловмисники розбили 14 ліхтарів і навіть вирвали дві опори зі землі.

Відповідні фотографії опублікували очевидці в соцмережах. Зазвичай такі акти вандалізму залишають після себе багато запитань і обурення серед місцевих.

Зараз поліція активно шукає свідків цього інциденту і опрацьовує відео з камер спостереження. Сподіваємося, що зловмисники швидко будуть знайдені і понесуть відповідальність за свої вчинки.

Зазначимо, що за вандалізм передбачені різні покарання. Можна отримати штраф, виправні роботи або навіть реальний тюремний строк.