У Снятині вчора, 13 квітня, сталася серйозна аварія — нею закінчився невдалий маневр обгону водія “Тойоти”. За словами поліції, чоловік на Toyota Avensis вирішив обігнати авто.
Але в той момент 38-річний водій Ford Focus саме почав розвертатись. Удар був неминучий. Та на цьому все не закінчилося.
Після зіткнення Toyota вилетіла на зустрічну і там вже врізалась у Mercedes-Benz Sprinter, за кермом якого був 55-річний чоловік із Чернівецької області.
В результаті — водія “Тойоти” та його 23-річного пасажира госпіталізували з травмами. Сподіваємось, з ними все буде добре. А всім нам — обережності на дорозі.
“Маневри — це не жарти, особливо коли за кермом життя і відповідальність не тільки за себе”, – нагадують правоохоронці.







