Коломийські школярі ще трохи посидять вдома, а коли повернуться за парти – повідомили в обласній адміністрації.
Якщо ви чи ваші діти навчаєтесь у Коломиї, є новини – дистанційку продовжили. 4 березня обласна комісія ТЕБ та НС вирішила, що всі школи на Прикарпатті поки що працюватимуть онлайн.
Але є й хороша новина: попередньо 11 березня діти повернуться за парти. Міський голова каже, що ситуація дозволяє відновити очне навчання.
Тож, якщо нічого не зміниться, вже наступного вівторка коломийські ліцеї відкриють двері для своїх учнів.






