Posted inНовини Прикарпаття

У Поляниці чиновниць звинувачують у збитках на 400 тис. грн при закупівлі шкільних укриттів

Збитки
Збитки / Фото: gracers.com

У Поляниці спалахнув скандал на понад 400 тисяч гривень. Двох чиновниць підозрюють у махінаціях із закупівлею укриття для школи. Йдеться про начальницю відділу освіти та представницю одного з навчальних закладів Поляницької сільради.

Як з’ясували правоохоронці та кіберполіція, жінки закупили захисну споруду, а саме модульне укриття, за завищеною ціною. І все б нічого, якби це було звичайне непорозуміння.

Але правоохоронці кажуть: діяли умисно, у змові, і взагалі не провели моніторинг цін, як це мали б зробити. Закупили споруду на 68 осіб за ціною майже 1,8 мільйона гривень. А от у ліцеї навчаються 202 учні й працюють 54 педагоги.

Зрозуміло, що не зійшлися цифри. Також, за підрахунками слідства, за споруду переплатили понад 400 тисяч гривень. Тобто, грубо кажучи, бюджет “подарував” ці гроші постачальнику.

Тепер обидві посадовиці отримали підозру за серйозною статтею – ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу. Їм загрожує до шести років за ґратами, штраф і заборона працювати на державних посадах.