У ніч на 27 серпня в Надвірній, Івано-Франківська область, невідомі злочинці підпалили позашляховик, призначений для допомоги військовим на Покровському напрямку.
Цей автомобіль, який був нещодавно куплений і відремонтований завдяки зусиллям небайдужих українців, повинен був виїхати в зону бойових дій. Про інцидент на своїй сторінці у соцмережі розповів військовослужбовець Іван Дзебчук, передає Коломия 24.
Він зазначив, що спалена автівка була готова до відправки і повинна була виконувати важливі бойові завдання. Дзебчук із сумом зазначив, що автомобіль тепер не підлягає відновленню.
Правоохоронці вже розпочали кримінальне розслідування цієї справи, щоб знайти винних і запобігти подібним інцидентам у майбутньому. У той же час, волонтери продовжують працювати над забезпеченням військових необхідними ресурсами, незважаючи на труднощі.






