Posted inНовини Коломиї

У Коршеві оновили геріатричний пансіонат

Пансіонат
Пансіонат / Фото: freepik.com

У Коршівському геріатричному пансіонаті, що розташований на Коломийщині, завершили реконструкцію спального корпусу, що дозволить забезпечити додаткове розміщення для 36 осіб.

Це стало можливим завдяки капітальному ремонту, проведеному за підтримки міжнародних партнерів — Швейцарського Червоного Хреста, а також фінансовій допомозі від місцевої громади.

Про це повідомила прес-служба обласної державної адміністрації, передає Коломия 24. Відновлене приміщення відповідає всім вимогам доступності, включаючи облаштовані житлові кімнати та санвузли.

Завдяки відкриттю оновленого корпусу, загальна кількість місць у пансіонаті зросла до 150. Наразі в пансіонаті проживають 50 осіб, серед яких 13 є переселенцями, 22 мешканці є ліжкохворими, а 9 пересуваються за допомогою крісел колісних.

Як зазначив голова Івано-Франківської ОДА, забезпечення належних умов проживання для ВПО та вразливих категорій населення є одним із пріоритетних завдань.

В умовах війни багато літніх людей були змушені покинути свої домівки і знайти прихисток у Прикарпатті. Для багатьох із них догляд у подібних закладах є життєво необхідним, особливо коли поруч немає близьких родичів, які могли б надати необхідну підтримку.