Posted inНовини Коломиї

У Коломиї школи йдуть на “дистанційку”, але садки працюватимуть

Дистанційне навчання
Дистанційне навчання / Фото: rbc.ua

У Коломийській громаді зросла кількість хворих дітей, тому з 17 по 21 лютого місцеві школи навчатимуться дистанційно. Так вирішили в управлінні освіти разом із директорами навчальних закладів.

А що з дитячими садками – розповів міський голова Богдан Станіславський. Він зазначив, що в Коломиї вони працюватимуть у звичайному режимі, за винятком дошкільного підрозділу філії №20 ліцею №4.

Натомість у селах Корнич, Іванівці, Товмачик і Воскресінці садочки тимчасово закривають. У Шепарівцях дошкільний заклад вже на карантині.

Чи продовжать карантин? Все залежатиме від ситуації. Фахівці будуть моніторити рівень захворюваності, а якщо він не знизиться, можливі нові обмеження.

Батьків просять уважніше слідкувати за здоров’ям дітей і, за можливості, уникати місць скупчення людей.