Posted inНовини Коломиї

У Коломиї побито історичний температурний рекорд

Температурний рекорд
Температурний рекорд / Фото: pexels.com

6 березня в Коломиї стовпчики термометрів підскочили до +22,3°C. Така спека для початку весни – справжня рідкість. І не тільки у нас: вся Івано-Франківщина оновила температурні рекорди.

За даними обласного гідрометцентру, вчора максимальні показники виглядали так:

  • Івано-Франківськ — +22,9°C;
  • Коломия — +22,3°C;
  • Долина — +20°C;
  • Яремче — +21,3°C;
  • Пожежевська — +9,2°C.

Фахівці пояснюють це явище впливом теплого повітря з півдня та загальним потеплінням клімату. Вже навіть нічні температури не такі зимові, як зазвичай у березні.

За народним прогнозом наші предки вірили: якщо березень починається теплом, то справжня весна ще не поспішає.

Холоди можуть повернутися ближче до Благовіщення (7 квітня). А ще є така прикмета: якщо у березні сонячно, літо буде спекотним і сухим.