У Коломиї знову планові відключення світла: 7 та 8 серпня фахівці працюватимуть над обслуговуванням мереж. Тож у ці два дні на багатьох вулицях міста електроенергії тимчасово не буде.
Подробиці щодо обмежень на найближчі два дні повідомили у прес-службі обленерго. У четвер, 7 серпня, без світла з 08:00 до 20:00 залишаться мешканці таких вулиць:

А вже у пʼятницю, 8 серпня, електроенергії не буде з 08:00 до 19:00 на вулицях: Євгена Коновальця, Ольги Кобилянської, Парковій, Трильовського та Чайковського.
Тож якщо ви живете на одній з цих вулиць — підготуйтеся заздалегідь: заряджайте гаджети, щоб бути на звʼязку та отримувати актуальну новинну інформацію.
Це планові роботи, тож з розумінням ставимося до тимчасових незручностей – краще профілактика, ніж аварія.






