Питання комунальних платіжок завжди викликає багато непорозумінь серед жителів Коломиї, і зараз, коли ціни на все зростають, хвилювання тільки збільшується. Але наразі є хороша новина для мешканців нашої громади.
Тарифи на водопостачання та водовідведення не змінюються. Міський голова Богдан Станіславський заявив, що ціни будуть такими ж, як зараз, принаймні до кінця воєнного стану.
На сьогоднішній день мешканці платять 25,36 грн за водопостачання та 12,89 грн за водовідведення. І більшу частину вартості компенсує місцева влада.
Влітку представники «Коломияводоканалу» говорили, що можуть підняти тариф вдвічі через борги за кредити.
Це неабияк налякало людей, але наразі панікувати не варто — влада запевняє, що суттєвого підвищення не станеться найближчим часом.
Читайте також: У Калуші планують підняти тарифи на воду на понад 80%.






