Posted inНовини Прикарпаття

У Франківську неповнолітній пʼяний водій скоїв ДТП і втік

У Франківську неповнолітній пʼяний водій скоїв ДТП і втік
У Франківську неповнолітній пʼяний водій скоїв ДТП і втік / Фото: Нацполіція області

У Франківську 24 лютого на вулиці Тролейбусній сталася аварія: водій Volvo в’їхав у Skoda і втік з місця ДТП. Поліція швидко взялася до справи, і вже на вулиці Хоткевича знайшли зниклий автомобіль – з характерними пошкодженнями.

За кермом виявили 17-річного хлопця, причому явно не в тверезому стані. Пройти тест довелося в присутності мами. Результат – 1,13 проміле.

Це серйозне сп’яніння, особливо якщо особа неповнолітня, яка не має водійських прав та досвіду. Поліція склала на юного гонщика одразу чотири адмінматеріали: за водіння в нетверезому стані, керування без прав, втечу з місця ДТП і порушення ПДР.

Тепер порушнику доведеться відповідати за свою “екстрим-прогулянку”, а батькам – задуматися, як виховати майбутнього водія, щоб наступного разу він не сідав за кермо без дозволу і напідпитку.