Ексдиректорку дитсадка в Івано-Франківську підозрюють у привласненні майже мільйона гривень — саме така історія зараз сколихнула місцеву громаду. Йдеться про Тетяну Кузьменко, яка до липня очолювала садок “Зернятко”.
Правоохоронці кажуть, що вона організувала цілу схему: у період з 2022 по 2024 рік нараховували зарплату працівникам, які фактично були за кордоном і не працювали.
За даними поліції, Тетяна залучила ще одну працівницю, яка підробляла табелі обліку робочого часу. І от на підставі цих фейкових документів з міського бюджету виплатили понад 920 тисяч гривень.
Але й це ще не все. Журналісти дізналися, що за півтора року керування садочком Кузьменко оформила своїй доньці, яка працює там комірницею, премій на 301 тисячу гривень. Суд визнав це конфліктом інтересів і оштрафував її на 15 300 гривень.
До речі, сама Кузьменко тоді визнала свою провину. Після розголосу справою зацікавилася прокуратура і запустила службове розслідування. У липні Кузьменко не просто звільнили, а ще й внесли до реєстру корупціонерів.






