Черговий скандал з бюджетними грошима виник у дитячому садку №18 «Зернятко» в Івано-Франківську. Правоохоронці підозрюють, що директорка закладу Тетяна Кузьменко оформила на роботу своїх родичів, які, м’яко кажучи, на роботу не ходили.
Чоловік, донька, зять – уся «родинна команда» начебто отримувала зарплати та премії, не докладаючи жодних зусиль. І це ще не все, що виявили в кримінальній справі.
Слідчі знайшли документи, які можуть свідчити про те, що в садочку є й інші фіктивно оформлені «працівники». Поліція провела обшуки, вилучила частину документів, телефони та інші докази.
Суд вже наклав арешт на майно, і тепер слідчі проводять поглиблені перевірки, а саме схеми привласнення бюджетних коштів.
Цікаво, що самі працівники садочка боялись звертатися до правоохоронців із заявами. У судових документах зазначено, що директорка їм погрожувала звільненням.






