У дев’яти школах Прикарпаття відремонтують харчоблоки. Ці проекти подали через систему DREAM і вибрали на конкурсі. Це стало можливим завдяки субвенціям від держави.
Про модернізацію харчоблоків в навчальних закладах нашого регіону розповіла очільниця області Світлана Онищук. За її словами, ремонт харчоблоків відбудеться в таких школах:
Рожнівська ТГ: ліцей «Гуцульщина» та Кобаківський ліцей.
Надвірнянська ТГ: Надвірнянський ліцей №3.
Дубовецька ТГ: Дубовецький ліцей.
У 2024 році модернізують обладнання та проводитимуть ремонт їдалень. Питання фінансів для цих робіт вирішить державний бюджет та бюджет місцевих громад. Світлана Онищук зазначила, що якісне харчування дітей важливе для їхнього здоров’я.
“Ми працюємо над покращенням шкільного харчування, щоб діти отримували смачну і корисну їжу”, – зазначила посадовиця.
Зазначимо, що реформу шкільного харчування вперше ініціювала Перша леді України Олена Зеленська. Її мета – забезпечити дітей збалансованим раціоном.