Мешканці Івано-Франківська вже давно чекають на тепло в батареях, а вони все холодні. Хоча на календарі вже 16 жовтня і опалювальний сезон мав би стартувати на повну.
Міський голова Руслан Марцінків просить ще трохи зачекати. Він розповів про поточну ситуацію опалювального сезону та назвав причину затримки.
Офіційно опалювальний сезон розпочався, але батареї багато де й досі холодні. Пан Марцінків нагадав про головну умову для повноцінного запуску тепла. Це вимога, згідно з якою середньодобова температура повітря має бути нижчою за +8°C протягом трьох днів поспіль.
На жаль, ця умова поки що не виконана.
“Опалення буде, але треба ще трошки потерпіти”, – закликав мер.
Незважаючи на погоду, тепло вже почали подавати у деякі соціальні об’єкти. Це, зокрема, лікувальні та освітні заклади.
Є і добрі новини щодо подальших планів. Вже 18 жовтня планується поступовий запуск котельні у мікрорайоні «Пасічна».






