Мешканці Коломиї вже відчули осінню прохолоду і з нетерпінням чекають на включення опалення. Влада Івано-Франківська вже назвала орієнтовну дату старту сезону.
За інформацією мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа, загальний старт опалювального сезону планується приблизно на 1 листопада 2025 року. Однак варто розуміти, що ця дата теж може бути перенесена.
Пріоритет надається соціальним об’єктам. Тепло почнуть подавати до лікарень, шкіл та закладів з котельнями на біопаливі. Це відбудеться вже цього тижня. а от людям доведеться чекати.
Згідно із законодавством України, опалення вмикають, якщо протягом трьох днів поспіль середньодобова температура повітря становить +8°C або нижче.
Також влада рекомендує мешканцям готуватися до зими заздалегідь. Це пов’язано з імовірними проблемами з енергетичною інфраструктурою через постійні обстріли.






