У Коломиї спекотна погода бере паузу. Новий тиждень, а зокрема і понеділок 18 серпня, починається з дощу, тому увесь день очікуємо хмарне небо.
Температура коливатиметься від +15 до +22 градусів – це оптимальний період для прогулянок на свіжому повітрі.
За народним прогнозом: якщо дощ іде вночі, а вранці небо прояснюється — чекайте спокійного та врожайного дня.
Кажуть, дощ напередодні робочого тижня приносить здоров’я і достаток, тож можна сміливо заряджатися позитивом.






