Posted inНовини Коломиї

Шахраї видурили у жінки з Коломиї майже 9000 доларів через Телеграм

Телеграм
Телеграм / Фото: Courtesy Images

У Коломиї жінка повірила в “легкий заробіток” через Телеграм і залишилась без 360 тисяч гривень (8600 доларів США). А все почалося, як завжди буває в таких історіях: незнайомець написав їй у месенджері й запропонував трохи підзаробити.

Мовляв, нічого складного – просто реєструйся на різних сайтах, бери участь у якихось торгах на криптобіржах, виконуй завдання і отримаєш 50 гривень за кожне.

Спочатку усе йшло добре. Жінка спілкувалась із “роботодавцем”, той усе пояснював, надсилав інструкції. Гроші навіть надходили. Але потім трапилась класична схема: акаунт, мовляв, заблокований, а щоб «розморозити» та отримати зароблене – треба внести «невеличку» суму.

Таким чином коломиянка внесла 360 тисяч гривень. Після цього так званий “роботодавець” зник і перестав виходити на зв’язок. Тепер справою займається поліція, відкрили провадження за статтею про шахрайство.

“Коли вам обіцяють гроші за майже нічого, а потім ще й просять щось «вкласти» – це завжди шахрайство. Жодна чесна підробітка не починається з того, що ви маєте щось заплатити”, – зауважують фахівці.