Рятувальники Прикарпаття продовжують проводити рейди на міських водоймах, щоб нагадати про небезпеку виходу на лід. Чергові рейди пройшли на озерах Івано-Франківська, Коломиї, Надвірної та Долини.
Рятувальники спілкуються з людьми, пояснюють, чому не варто ризикувати життям, і нагадують про реальні випадки загибелі людей через тонкий лід.
Не зважаючи на мінливу погоду, на водоймах ще можна зустріти людей, які виходять на лід, щоб перевірити його міцність, порибалити чи просто погуляти з дітьми.
Особливо небезпечно це в умовах, коли лід ще нестабільний. Під час рейдів рятувальники розповідають про випадки загибелі, які сталися в інших містах, таких як Херсон і Одеса, і закликають бути обачними.
Особливо важливо стежити за дітьми, бо вони часто не усвідомлюють усієї небезпеки і можуть бігати по тонкому льоду без нагляду.
Рятувальники наголошують: краще не ризикувати, а зберегти безпеку. Вони також вручають пам’ятки з основними правилами безпеки на льоду та порадами, як діяти, якщо людина провалиться під лід.






