Posted inНовини Прикарпаття

На Прикарпатті різко зросла захворюваність на Covid-19

Covid-19
Covid-19 / Фото: freepik.com

На Прикарпатті спостерігається значне зростання захворюваності на коронавірус (Covid-19), що викликає занепокоєння серед медичних фахівців.

Впродовж літа 2024 року вірус забрав життя трьох мешканців області. В липні в регіоні епідеміологи зафіксували розповсюдження нового штаму вірусу Omicron FLiRT. Цей варіант вірусу відзначається високою здатністю до поширення.

За словами головного санітарного лікаря Прикарпаття Руслана Савчука, незважаючи на сезонний характер коронавірусної інфекції, не слід легковажно ставитися до цієї хвороби, передає Коломия 24.

«За останній період коронавірус діагностували у 577 пацієнтів, що в шість разів більше, ніж у минулому місяці», — зазначив Савчук.

Особливо важливо підкреслити, що всі три жертви вірусу цього літа не були вакциновані. Це підкреслює необхідність імунізації, адже вакцинація залишається одним із найефективніших способів захисту від важкого перебігу хвороби та смертельних наслідків.

З огляду на ситуацію, прикарпатцям слід бути особливо уважними до свого здоров’я, дотримуватися профілактичних заходів та не відкладати вакцинацію, щоб захистити себе і своїх близьких.