Новий скандал на Прикарпатті: керівники «Кутського лісгоспу» роками вирубували дерева в Національному природному парку «Гуцульщина», завдавши природі шкоди на понад 250 млн грн.
Серед тих, хто фактично “підірвав” екологію нашого регіону, виявилися не просто рядові працівники, а посадові особи.
За даними слідства, вони видавали фіктивні дозволи на оздоровлення лісів, обходячи всі законні процедури.
В результаті на заповідній території незаконно зрізали понад 1700 дерев цінних порід. Слідчі вже оголосили підозру чотирьом фігурантам.
Їх звинувачують у перевищенні повноважень і незаконній порубці лісу, а також у збуті деревини через організовану злочинну групу.






