На Івано-Франківщині, недалеко від кордону з Румунією, знайшли тіло чоловіка, яке пролежало в лісі вже давно. Поряд із ним виявили особисті речі та паспорт, що належав жителю Чернігівської області 1980 р.н.
Про знахідку повідомили прикордонники разом з рятувальниками. За їхніми словами, виглядає так, ніби чоловік хотів нелегально перетнути кордон до Румунії.
Адже місце, де його знайшли, знаходиться далеко від офіційних пунктів пропуску. Експерти мають встановити точну причину і час смерті. Прикордонна служба застерігає чоловіків від спроб нелегально перетинати кордон.
Це не лише незаконно, а й небезпечно для життя. З початку війни вже більше 40 людей загинули, намагаючись перетнути західний кордон у небезпечних місцях.







