Двоє 14-річних (!) хлопців заманили 19-річного юнака в лісопарк і там — вбили його. Потім пограбували, а тіло сховали. Трагедія трапилась в селі Вовчинець Івано-Франківського району.
Поліція вже оголосила підозру двом нелюдам, які скоїли жорстоку розправу над людино. Також прокуратура розглядає питання про статус 15-річного співучасника. Можливо, їх було троє.
“Де батьки? Де дорослі, які б могли щось помітити? Що відбувається в головах дітей, коли вони планують убивство? У 14 років. Чому взагалі хтось у цьому віці думає про вбивство?”, – пишуть обурені містяни, коментуючи вбивство.
Наразі слідчі з’ясовують всі обставини трагедії, допитують можливих свідків, проводять експертизи.






