Posted inНовини Коломиї

На День міста 6 серпня у Коломиї обмежать рух у центрі

Обмеження руху
Обмеження руху / Фото: pixabay.com

Коломия готується до свята, а отже буде трохи змін у русі транспорту. У середу, 6 серпня, місто святкуватиме власний День народження. Основні події відбуватимуться біля Народного дому та музею Гуцульщини.

У звʼязку з цим центр частково перекриють. Якщо коротко – з п’ятої ранку й аж до опівночі не можна буде проїхати по Театральній (від Франка до Шевченка), а також по Драгоманова і Кобринського.

Якщо планували їхати через центр, то краще подумайте заздалегідь, як об’їхати. А якщо маєте можливість — просто залиште авто вдома і вирушайте гуляти пішки.

Все одно у святковий день на вулицях буде особлива атмосфера. Тим паче, на День нашого міста підготували багато цікавих культурних заходів.