У понеділок, 23 грудня, з 9:00 до 16:00 в кількох будинках Коломиї тимчасово не буде води. Це пов’язано з ремонтними роботами на мережах.
Відповідне попередження опублікувала прес-служба міського водоканалу. Отже, завтра водопостачання припинять за такими адресами:
- вул. Бандери: будинки 30, 42, 44
- вул. Заньковецької: будинки 1, 11, 12
- вул. Стефаника: будинки 1, 1а, 5, 8
Після відновлення водопостачання фахівці рекомендують спочатку пропустити воду через зливні бачки й не пити її в сирому вигляді, доки вона не стане повністю прозорою.
Якщо у вас є фільтр для води – скористайтесь ним, так ви точно будете впевнені, що вода чиста та безпечна для вживання.






