Posted inНовини Коломиї

lifecell вимикає 3G у Коломиї: що потрібно знати абонентам

lifecell
lifecell / Фото: novyny.live

З 23 квітня 2025 року lifecell виводить 3G у Коломиї, щоб розпочати повноцінне використання сучасної технології 4G/LTE. Це означає, що тепер у місті всі, хто користується мобільним інтернетом, зможуть отримати доступ до значно швидшого 4G.

А 3G перестане бути доступним. Якщо у вас є смартфон з підтримкою 4G/LTE та відповідна SIM-картка, проблем з переходом не буде — просто користуйтеся своїми улюбленими сервісами, але вже на швидшій мережі.

Якщо ваша SIM не підтримує 4G, не переживайте — можете замінити її на нову USIM у магазині lifecell. Є також варіант отримати нову SIM-картку через eSIM для тих, хто користується смартфонами з такою підтримкою.

Не забудьте також налаштувати свій телефон для роботи в 4G-мережі, якщо ви цього ще не зробили, і обов’язково будьте в зоні покриття 4G, щоб не втратити швидкість інтернету.

Тепер, коли мережа 4G стане основною, мобільний інтернет у Коломиї повинен стати значно швидшим і стабільнішим. Так що готуйте свої гаджети, замінюйте SIM, налаштовуйте 4G — і користуйтесь із задоволенням.