Posted inНовини України

“Київстар” піднімає ціни на свої послуги: що чекає абонентів Vodafone і lifecell

Мобільні оператори
Мобільні оператори / Фото: ukranews.com

З 20 грудня оператор мобільного зв’язку “Київстар” піднімає ціни на свої тарифи, в середньому, на 25%. А його конкуренти, Vodafone і lifecell, поки що вирішили залишити все без змін.

“Київстар” офіційно заявив, що ціни зростуть, але разом із цим абонентам обіцяють більше послуг: додаткові гігабайти, хвилини на інші мережі, а ще функцію “Суперсили Безлім”.

Тобто платиш більше, але й отримуєш теж більше. Vodafone і lifecell поки спостерігають зі сторони. Їм вигідно трохи зачекати, адже вони можуть переманити до себе незадоволених абонентів “Київстару”.

Чому “Київстар” піднімає ціни?

Все просто: компанії потрібно більше грошей на розвиток мережі, інвестиції в енергонезалежність і нові частоти. Наприклад, цього року “Київстар” витратив понад 1,4 мільярда гривень на покупку частот. Тож тепер вони хочуть компенсувати ці витрати.

І навіть якщо частина людей змінить оператора, це не критично. За рахунок тих, хто залишиться, компанія планує заробити додаткові 8 мільярдів гривень на рік.

Що робитимуть Vodafone і lifecell?

У lifecell кажуть, що піднімати ціни поки не збираються. У Vodafone нічого конкретного не заявляли, але натякнули, що ціни все одно з часом переглянуть. Тобто, можливо, вони теж піднімуть тарифи, але не прямо зараз.

Експерти вважають, що конкуренти витримають паузу на кілька місяців, щоб спробувати “захопити” частину клієнтів “Київстару”.

Що робити абонентам?

Якщо ви користуєтесь “Київстаром”, подумайте, чи влаштовують вас нові умови. Якщо ні, час приглянутися до тарифів інших операторів. А якщо користуєтесь Vodafone чи lifecell, радійте, що у вас поки без змін. Але будьте готові, що через кілька місяців і там можуть з’явитися нові ціни.